موسسه حقوقی و آموزشی فرهنگ تفاهم

۰۲۱-۵۴۷۶۴​

۰۲۱-۵۴۷۶۴​

مشاوره حقوقی 02154764

درخواست وکالت

مزایای داشتن وکیل

داشتن یک وکیل ماهر و مشاوره مناسب چه کمکی می تواند به ما بکند؟

این سوالی است که ممکن است برای هر فردی که گرفتار مشکلات حقوقی شده است پیش آید. البته که قابل ذکر است در سیستم حقوقی ایران هیچوقت داشتن یک وکیل برای دعوی و مشکلات ضروری تلقی نشده است.

اما قطعا یک وکیل متخصص نیز می‌تواند در معاملات و هر جایی که ما برای فهم صحیح قوانین حاکم بر ایران نیاز به کمک داشتیم ما را راهنمایی کند.

همچنین اطمینان خاطر ما را در مورد حفاظت از اموال و دارایی و در بعضی موارد حتی جان ما مثلا در مواقع جرم های با مجازات اعدام جلب نماید.

اصل ۳۵ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران: در همه دادگاه‌ها طرفین دعوی حق دارند برای خود وکیل انتخاب نمایند.

چرا به وکیل نیاز داریم؟

در جامعه ما متاسفانه بسیاری از افراد هستند که تا زمانی که ناچار نشوند به وکیل برای مشاوره در خصوص مشکلات خود مراجعه نمی کنند.

این موضوع می تواند به دلیل بی اعتمادی به وکلا و یا عدم احساس نیاز یا حتی مشکلات مالی نیز باشد.

اما بهتر است که بدانیم داشتن یک وکیل باتجربه و معتمد می تواند به افراد در خصوص جلوگیری از مشکلات احتمالی مانند فریب خوردن در معاملات یا … کمک کند.

قابل ذکر است که داشتن وکیل به جز مزیت، معایبی نمی‌تواند داشته باشد.

بیان برخی از مزایای داشتن وکیل ماهر:

  •  آگاه کردن موکل از عاقبت و نتیجه یک دعوا و نشان دادن راه درست به موکل.
  • انتقال حس خوب به موکل و مشخص نمودن تفاوت داشتن وکیل و انتخاب درست او.
  • داشتن یک وکیل باتجربه و خبره نه تنها هزینه اضافی نیست بلکه صرفه جویی در هزینه های اضافی نیز به حساب می آید.
  • قبل از طرح دعوای اصلی نیاز است مقدماتی صورت گرفته و انجام شود و در صورتی که انجام نشود نتیجه مطلوبی کسب نخواهد شد.
  • پیش بینی دفاعیات احتمالی طرح دعوا و آماده نمودن جواب برای ارائه در جلسه رسیدگی.
  • و البته انتخاب وکیل ماهر و خبره باعث می شود طول مدت دادرسی کوتاه تر شود و روند کار سریعتر پیش رود چراکه یک وکیل  پایه یک دادگستری ماهر برای قبول وکالت می‌داند که چه راهی برای طرح دعوا مناسب است.

تماس با وکیل پایه یک دادگستری

 در موسسه حقوقی و داوری فرهنگ تفاهم ، برای هر پرونده‌ای بهترین وکیل در آن حوزه انتخاب می‌شوند. به عبارت دیگر وکلای موسسه به صورت تخصصی پرونده می‌پذیرند:

وکیل خانواده، وکیل طلاق، وکیل مهریه، وکیل نفقه، وکیل چک، وکیل ملکی، وکیل حضانت، وکیل قرارداد، وکیل حقوقی و وکیل کیفری و وکیل شهرداری و غیره عنوان‌هایی است که موکلین هنگام سپردن پرونده‌های خود به موسسه حقوقی به کار می‌برند.

چرا که افراد خواهان این موضوع هستند که کار حتما به متخصص امر سپرده شود که در موسسه حقوقی و داوری فرهنگ تفاهم این امر به درستی انجام می‌شود.

دشواری‌ها و پیچیدگی‌های پرونده‌های دادگستری به حدی است که افراد به تنهایی قادر به پیگیری درست و صحیح آن‌ها نیستند. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود قبل از آنکه پرونده خود را پیگیری کنید، حتما از مشاوره حقوقی استفاده نمایید.

بسیاری از افراد به دلیل مشکلات مالی و یا دسترسی سخت به وکیل از مشاوره حقوقی استفاده نمی‌کنند و به همین دلیل متحمل ضررهای سنگین می‌شوند.

موسسه حقوقی فرهنگ تفاهم به جهت رفاه حال هموطنان، مشاوره رایگان به صورت مشاوره حقوقی تلفنی درنظر گرفته شده است که افراد با هر شرایطی بتوانند از این خدمات استفاده نمایند. هر چند حضور مستقیم در موسسه و ملاقات با بهترین وکیل در حوزه تخصصی پرونده و گرفتن مشاوره به صورت مستقیم در روند پرونده بسیار تاثیرگذارتر خواهد بود.

تماس با موسسه حقوقی فرهنگ تفاهم ۰۲۱۵۴۷۶۴

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

وکیل وصول دیه

وکیل وصول دیه

متن سربرگ خود را وارد کنید تعریف دیه دیه یا خون‌بها از قوانین اسلام بشمار می‌رود و مطابق تعاریف فقهی، مال یا پولی می‌باشد که به واسطه کشتن انسان یا

ادامه‌ی مطلب »