۰۲۱-۵۴۷۶۴
از شرایط لازم برای وکالت در دیوان، داشتن پروانه وکالت دادگستری است. هچنین کسی می‌تواند در دعاوی مطروحه در دیوان عدالت اداری وکالت کند، که دارای پروانه معتبر وکالت دادگستری باشد.

وکیل دیوان عدالت اداری

از شرایط لازم برای وکیل دیوان عدالت اداری، داشتن پروانه وکالت دادگستری است. هچنین کسی می‌تواند در دعاوی مطروحه در دیوان عدالت اداری وکالت کند، که دارای پروانه معتبر وکالت دادگستری باشد. اغلب مشاهده شده که موضوعات مطروحه در دیوان عدالت اداری بسیار تخصصی بوده و احساس نیاز برای اخذ وکیل متخصص را در افراد […]

از شرایط لازم برای وکیل دیوان عدالت اداری، داشتن پروانه وکالت دادگستری است. هچنین کسی می‌تواند در دعاوی مطروحه در دیوان عدالت اداری وکالت کند، که دارای پروانه معتبر وکالت دادگستری باشد. اغلب مشاهده شده که موضوعات مطروحه در دیوان عدالت اداری بسیار تخصصی بوده و احساس نیاز برای اخذ وکیل متخصص را در افراد جامعه ایجاد می کند.

بدین جهت بسیاری از وکلا در زمینه موضوعات مربوط به این مرجع، فعالیت تخصصی داشته اند. به این وسیله موجب افزایش کیفیت کار وکلا در راستای تفکیک موضوعات حقوقی در جهت امر قضایی می گردد.

وکیل دیوان عدالت اداری

جمله موضوعات مربوط به دیوان عدالت اداری

دریافت مشاوره رایگان از وکیل اختصاصی دیوان عدالت اداری

تماس با وکیل دادگستری

وکیل دیوان عدالت اداری از این جهت که تخصص دعاوی مربوط به این مرجع قضایی را دارد. می تواند کمک شایانی در حل موضوعات مطرح شده در دیوان عدالت اداری داشته باشد.

از آن جا که رسیدگی به شکایات در دیوان عدالت اداری غیر حضوری است. نحوه و کیفیت تنظیم لایحه بسیار حایز اهمیت بوده است. و قضات دیوان عدالت اداری فقط به اوراق واصله رسیدگی می کند. و اهمیت کیفیت لوایح در این مورد بسیار نمود پیدا می کند.

همچنین بخوانید: مراحل و نحوه طرح شکایت در دیوان عدالت اداری

بنابراین حضور وکیل متخصص در راستای این موضوع می تواند کمک  شایانی به افراد درگیر در دعاوی مربوط به صلاحیت دیوان عدالت اداری کند. و حساسیت و دقت لازم که تنظیم لوایح نیاز دارد را وکیل دیوان عدالت اداری به خوبی و با تسلط کامل اعمال کند.

وکیل دیوان عدالت اداری با توجه به تخصص مربوطه می تواند با تنظیم لایحه صحیح رای دیوان را برای پرونده خود جلب کند. پس استفاده از یک وکیل مجرب و متخصص بسیار تاثیر بالایی در اخذ رای دارد.

به جهت اینکه پرونده های در صلاحیت دیوان عدالت اداری نیازی به حضور طرفین دعوی نیست. وکیل با قلم خود می تواند از تخصص و مهارت خود استفاده کرده و به احقاق حق موکل خود بپردازد.

موسسه حقوقی فرهنگ تفاهم در راستای احقاق حقوق مراجعه کنندگان با به کار گیری از وکلای متخصص در همه زمینه های حقوقی حاضر به ارائه خدمات مربوطه می باشد. در خصوص دعاوی مربوط به صلاحیت دیوان عدالت اداری موسسه با در اختیار گذاشتن وکیل ماهر و متخصص در این زمینه می تواند به احقا حقوق خود در مقابل تضییع آن کمک کرده و خدمات حقوقی مناسبی را حتی با مشاوره حقوقی مناسب ارائه دهد.

دیدگاه ها

collaboration son house membershipagencycalculatoractionlaw lawyer-1lawyer-2lawyer-3lawyer