موسسه حقوقی و آموزشی فرهنگ تفاهم

۰۲۱-۵۴۷۶۴​

۰۲۱-۵۴۷۶۴​

برای مشاوره حقوقی آنلاین با ۰۹۱۲۰۴۷۷۱۱۶ تماس حاصل نمایید

وکالت ایرانیان خارج از کشور
وکالت ایرانیان خارج از کشور

پیشگفتار

قراردادهای اشخاص ایرانی که در خارج از کشور سکونت دارند به دو شکل رسمی و قضایی تنظیم می‌شود، افرادای که در سامانه ثنا ثبت نام کرده و دارای پنل کاربری هستند می‌توانند به‌ صورت آنلاین کد های مورد نظرقرارداد وکالت خود را به صورت آنلاین از سایت وزارت دادگستری دریافت نمایند.

قرارداد وکالت ایرانیان خارج از کشور

از طریق سامانه ثنا قرارداد وکالت توسط وکیل متخصص دادگستری در سریع ترین زمان تنظیم و به صورت آنلاین در سامانه بارگذاری خواهد شد. برای انجام امور اداری در ایران باید از طریق تنظیم وکالت‌نامه در کنسولگری‌های ایران مستقر در کشور محل اقامت خود اقدام نمایید که برای انجام این امر با همراه داشتن مدارک شخصی و مشخصات کامل وکیل خود درایران باید اقدام نمود.

بعد از تنظیم وکالت‌نامه و ثبت آن از طریق سامانه میخک و تائید هویت وکیل و موکل، این وکالت‌نامه از طریق ساختمان شماره ۹ مرکز تائید اسناد وزارت امور خارجه با مهر رسمی و برجسته قابل وصول از طریق وکیل خواهد بود که این اعطای وکالت در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست وکیل خواهد رسید.

موسسه حقوقی فرهنگ تفاهم، انجام و پیگیری امور حقوقی ایرانیان خارج از کشوردرهر سطحی را یک امر کاملا تخصصی می داند که برای به ثمر رساندن هر پرونده، نیاز به تجربه و دانش وکلای تراز اول در زمینه های تخصصی در کنار تسلط بر مباحث حقوق کنسولی خواهد بود.
فرهنگ تفاهم، برای به ثمر نشاندن امور حقوقی ایرانیان ساکن در خارج از کشور، با استفاده از تجربه مشاوران حقوقی و تخصص وکلای رسمی و پایه یک دادگستری نیز باعث می‌شود تمام پرونده های حقوقی محول شده به این مجموعه در یک فرایند کاملا به روز و حرفه ای مورد واکاوی دقیق قرار گرفته تا بهترین و سریعترین راه حل های ممکن در پروندهای مربوط به شما مطرح و دستیابی به نتیجه مطلوب در سریع ترین زمان ممکن امکان‌پذیر شود.

تماس با وکیل پایه یک دادگستری در مورد وکالت ایرانرانیان خارج از کشور

وکلای متخصص و با تجربه مجموعه فرهنگ تفاهم با فعالیت در تمامی زمینه های حقوقی کیفری خانواده در کنار ایرانیان مقیم خارج از کشور که نیاز جدی به وکیل حرفه ای دارند می‍‌باشد، برای اطلاع از اینکه مشکل حقوقی شما در کام یک از زمینه های کیفری خانواده یا حقوقی قرار می‌گیرد به صورت خلاطه نمونه ای از این دعاوی را ذکر کردیم که به شرح ذیل میباشد:
۱- دعاوی خانواده (انواع طلاق ها، حضانت، مهریه، نفقه، اجرت المثل و ….).
۲- دعاوی کیفری (خیانت درامانت ، چک ، سفته ، جعل ،سرقت و..).
۳- دعاوی امور حسبی (اخذ گواهی انحصار وراثت، تقسیم ترکه، مهر و موم ترکه، اخذ گواهی رشد، اخذ حکم حجر و تعیین قیم و امین و…).
۴- دعاوی حقوقی ( مطالبه چک، تخلیه محل مسکونی و تجاری و اداری، مالک و مستاجر، الزام به تنظیم سند رسمی امورملکی، مطالبه خسارت و…).
۵- دعاوی کیفری تهیه و تنظیم انواع اسناد تعهد آور از قبیل ( وصیت نامه ، تقسیم نامه و ….) تنظیم دادخواست و شکواییه و تنظیم لوایح اجرای احکام و اجرای اسناد رهنی.
۶- تهیه و تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی ( قرارداد مشارکت ،تجاری، پیمانکاری و…).

با توجه به رشد روزافزون و چشم گیر جهان ارتباطات از طریق فضای مجازی و وجود اپلیکیشن های معتبر و در دسترس برای عموم حتی برای انجام امور اداری و قانونی خود دیگر نیازی به پیگیری حضوری نیست و از طریق جلسات مشاوره آنلاین می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز و در سریع ترین حالت با وکیل خود در ارتباط باشید و کارهای محول شده با وکیل را پیگیری کنید.

همچنین با وجود سامانه هایی مانند سامانه میخک که برای انجام امورایرانیان خارج از کشور طراحی و در دسترس قرار گرفته و وجود سامانه ثنا که تمام افراد ایرانی چه ساکن در ایران چه در خارج از ایران میتوانند امور وکالتی و قانونی خود را از این طریق به ثبت برسانند که هم وکیل و هم موکل به آسانی با یکدیگر درارتباط بوده و کارهای حقوقی پیگیری شود.

وکالت و مشاوره تخصصی با وکیل در مورد وکالت ایرانیان خارج از کشور
تمام امور حقوقی و اداری از قبیل اعطای وکالت نامه به وکیل، تنظیم قرارداد های حقوقی، انجام امور طلاق از طریق محاکم ایران، پیگیری امور شرکتی و اداری تماما از طریق سامانه میخک و ثنا قابل انجام می‌باشد.

موسسه حقوقی فرهنگ تفاهم برای ایجاد رفاه و آسایش برای ایرانیان مقیم در خارج از کشور با داشتن اکانت های معتبر و همچنین سایت به روز شده و اطلاعات و قوانین به روز در ایران و خارج از ایران تمام تلاش خود را نموده تا بتواند با موکلین خود در تمام نقاط جهان ارتباط برقرار نموده و به بهترین شکل امور حقوقی ایشان را پیگیری نماید.

سوالات متداول

برای اعطای وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور از چه طریقی باید اقدام نمود؟
برای انعقاد قرارداد وکالت ایرانیان خارج از کشور از طریق سامانه میخک و همچنین از طریق کنسولگری ایران مستقر در کشور مد نظر می‌توانند اقدام نمایند.

انجام تمام امور حقوقی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور در ایران مقدور می‌باشد؟
بله، انجام تمام امور حقوقی، کیفری، خانواده، تنظیم قرارداد و … میتوانید به وکلای مستقر در ایران وکالت دهید.

میانگین امتیاز این مقاله
۴.۶/۵

تماس با وکلای متخصص موسسه حقوقی فرهنگ تفاهم  ۰۲۱-۵۴۷۶۴

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

وکیل وصول دیه

وکیل وصول دیه

متن سربرگ خود را وارد کنید تعریف دیه دیه یا خون‌بها از قوانین اسلام بشمار می‌رود و مطابق تعاریف فقهی، مال یا پولی می‌باشد که به واسطه کشتن انسان یا

ادامه‌ی مطلب »